Test antyplagiatowy w cenie?

W tym dziale możecie przestrzec innych przed korzystaniem z jakiegoś serwisu. Jednak nie rzucajcie oskarżeń bezpodstawnie. Nie może tak być, że ktoś anominowy (może konkurencja) powie coś niepradziwego na jakąś firmę, a ja jako administrator będę za to odpowiadał. Niesprawdzone posty będę kasować.
pisanie
Administrator

Test antyplagiatowy w cenie?

Post autor: pisanie »

Test antyplagiatowy w cenie? Zawsze pytajcie o to, jaki to będzie test. Na Allegro są do kupienia aplikacje niby do robienia takich testów za 50 zł. Jeśli to będzie test takim programem, to równie dobrze może go nie być, on o niczym nie świadczy, on nic nie pokaże, w bazie takiej aplikacji nie ma żadnych prac, z którymi mógłby sprawdzaną pracę porównać.
Ostrożnie więc podchodźcie do reklam typu "test antyplagiatowy w cenie" - często to tylko reklama mająca przyciągnąć klientów, bo na prawdziwy i rzetelny test takiemu serwisowi będzie szkoda pieniędzy, gdyż przy długiej pracy potrafi kosztować nawet 100 zł.

AniaK

Re: Test antyplagiatowy w cenie?

Post autor: AniaK »

No, niestety, nacięłam się na to, mądry Polak po szkodzie. Dostałam wynik testu, gdzie wszystko było cacy, a jak doszło do sprawdzania na uczelni, to była totalna porażka :(

ODPOWIEDZ